• Czcionka:
  • A
  • A+
  • A++
  • ikona resetu interlinii
  • ikona większej interlinii+
  • Kontrast:
  • ikona włączania kontrastu
  • ikona wyłączania kontrastu
  • Mapa strony:
  • ikona mapa strony

Bednarska Inga – nauczyciel języka angielskiego

Berlińska Julita - nauczyciel języka angielskiego i języka francuskiego

Berliński Robert – nauczyciel przedmiotów zawodowych informatycznych 

Bonisławska Agnieszka – nauczyciel języka niemieckiego i języka rosyjskiego

Brzezicki Zbigniew – nauczyciel edukacji dla bezpieczeństwa

Brzozowski Piotr – nauczyciel przedmiotów zawodowych automatycznych

Chmielewski Ernest – nauczyciel przedmiotów zawodowych informatycznych

Cudak Martyna – nauczyciel wychowania fizycznego

Dąbrowska Elżbieta – nauczyciel chemii

Dylor Anna – nauczyciel biznesu i zarządzania

Dylor Jacek – nauczyciel przedmiotów zawodowych informatycznych

Izdebska Marta – nauczyciel języka angielskiego

Grabiński Grzegorz – nauczyciel języka polskiego

Gruszczyńska Ewa – nauczyciel wychowania fizycznego

Gryza Adrian – nauczyciel matematyki i przedmiotów zawodowych informatycznych

Kacprzak Maria – nauczyciel języka rosyjskiego 

Kaniasty Sławomir – nauczyciel historii

Koperska Agnieszka – nauczyciel matematyki

Kostrzewski Sławomir – nauczyciel przedmiotów zawodowych informatycznych

Kościelniak  Rafał – nauczyciel języka angielskiego

Kowalczyk Katarzyna – psycholog szkolny

Krakowiak Karol – nauczyciel biologii

Kucko – Zajączkowska Karolina – nauczyciel historii i podstaw przedsiębiorczości

Kurdej Zbigniew – nauczyciel wspomagający 

Kwaśkiewicz Andrzej – nauczyciel wychowania fizycznego

Lisicka Barbara – nauczyciel chemii

Łempicka Katarzyna – pedagog specjalny

Mierzejewska Alicja – nauczyciel języka polskiego

Miścichowski Dariusz – nauczyciel wspomagający

Nadolna Małgorzata – nauczyciel matematyki, fizyki i przedmiotów zawodowych informatycznych

Nadolny Mateusz – nauczyciel przedmiotów zawodowych informatycznych i automatycznych

Napora Edyta – nauczyciel geografii

Oleszczuk Agnieszka – nauczyciel biologii

Papierska Ewelina – nauczyciel języka niemieckiego

Pawlik Grażyna – nauczyciel historii

Pawłowska Edyta - nauczyciel języka polskiego

Pawul Agata – nauczyciel języka angielskiego

Pinas Mateusz – nauczyciel biologii i chemii

Piskowski Krzysztof – pedagog szkolny

Piotrowski Leszek – nauczyciel fizyki

Pruszyńska Regina – nauczyciel matematyki

Pulik Ewa – nauczyciel języka polskiego

Radzki Stanisław – nauczyciel przedmiotów zawodowych energetycznych

Raj Mateusz – nauczyciel przedmiotów zawodowych informatycznych

Rybicki Tomasz – nauczyciel fizyki i przedmiotów zawodowych automatycznych

Ryder Małgorzata – nauczyciel historii

Rychlik Aleksandra – nauczyciel bibliotekarz

Rymarski Jarosław – nauczyciel wychowania fizycznego

Sapińska Marianna – nauczyciel wspomagający

Sarnecka Anna  – nauczyciel języka angielskiego

Sawicka-Semik Dorota – nauczyciel języka angielskiego

Seliga Róża – nauczyciel historii 

Siedlanowska Olga – nauczyciel wychowania fizycznego

Sikora Izabela – nauczyciel języka polskiego

Sowińska Iwona – nauczyciel języka rosyjskiego

Stacharska Anna – nauczyciel matematyki

Stalewski Krystian – nauczyciel wychowania fizycznego

Suwała Jacek – nauczyciel plastyki

Szymańska Anna – nauczyciel języka angielskiego

Trębska-Zozula Ewa – nauczyciel języka angielskiego

Walas Piotr – nauczyciel wychowania fizycznego i edukacji dla bezpieczeństwa

Walasek Beata – nauczyciel geografii i przedmiotów zawodowych informatycznych

Wilczyński Arkadiusz – nauczyciel informatyki 

Wojtaś Jakub – nauczyciel przedmiotów zawodowych informatycznych

Zalewski Zbigniew – nauczyciel matematyki, nauczyciel wspomagający 

Zaremba Mirosław – nauczyciel przedmiotów zawodowych informatycznych

Ziental Monika – nauczyciel języka polskiego, nauczyciel bibliotekarz

facebook2

youtube2