• Czcionka:
  • A
  • A+
  • A++
  • ikona resetu interlinii
  • ikona większej interlinii+
  • Kontrast:
  • ikona włączania kontrastu
  • ikona wyłączania kontrastu
  • Mapa strony:
  • ikona mapa strony

Dyrektor Szkoły

mgr Beata Doroś – Woźniak

Wicedyrektor

mgr Izabela Sikora

Kierownik Kształcenia Praktycznego

mgr Jacek Dylor

Bednarska Inga – nauczyciel języka angielskiego
Berliński Robert – nauczyciel przedmiotów zawodowych informatycznych
Brzezicki Zbigniew – nauczyciel edukacji dla bezpieczeństwa
Brzozowski Piotr – nauczyciel przedmiotów zawodoych automatycznych
Chmielewski Ernest – nauczyciel przedmiotów zawodowych informatycznych
Cudak Martyna – nauczyciel wychowania fizycznego
Dąbrowska Elżbieta – Chemia
Doroś – Woźniak Beata – nauczyciel języka polskiego
Dylor Jacek – nauczyciel przedmiotów zawodowych informatycznych
Gąsiorek Julita – nauczyciel języka angielskiego
Grabiński Grzegorz – nauczyciel języka polskiego
Gruszczyńska Ewa – nauczyciel wychowania fizycznego
Gryza Adrian – nauczyciel matematyki
Kacprzak Maria – nauczyciel języka rosyjskiego 
Kaniasty Sławomir – nauczyciel historii
Karpińska Alicja – nauczyciel języka angielskiego
Kołakowski Marek – nauczyciel przedmiotów zawodowych informatycznych
Koperska Agnieszka – nauczyciel matematyki
Kostrzewski Sławomir – nauczyciel przedmiotów zawodowych informatycznych
Kowalczyk Katarzyna – pedagog szkolny
Kucko – Zajączkowska Karolina – nauczyciel religii, podstaw przedsiębiorczości
Kurdej Zbigniew – nauczyciel wspomagający 
Kwaśkiewicz Andrzej – nauczyciel wychowania fizycznego
Matusiak Marcin – nauczyciel przedmiotów bezpieczeństwa i higieny pracy
Nadolna Małgorzata – nauczyciel przedmiotów zawodowych informatycznych oraz matematyki
Nadolny Mateusz – nauczyciel przedmiotów zawodowych informatycznych
Napora Edyta – nauczyciel geografii
Papierska Ewelina – nauczyciel języka niemieckiego
Pawlik Grażyna – nauczyciel historii
Pinas Mateusz – nauczyciel biologi 
Piotrowski Leszek – nauczyciel fizyki
Pruszyńska Regina – nauczyciel matematyki
Przygodzki Paweł – nauczyciel wychowania fizycznego, trener piłkarzy
Radzki Stanisław – nauczyciel przedmiotów zawodowych energetycznych
Rybicki Tomasz – nauczyciel fizyki
Sarnecka Anna  – nauczyciel języka angielskiego
Sawicka Semik – Dorota – nauczyciel języka angielskiego
Siedlanowska Olga – nauczyciel wychowania fizycznego
Sikora Izabela – nauczyciel języka polskiego
Skrzecz Anna – nauczyciel języka rosyjskiego
Sosnowska Jolanta – nauczyciel języka niemieckiego
Sowińska Iwona – nauczyciel języka rosyjskiego
Stacharska Anna – nauczyciel matematyki
Suwała Jacek – nauczyciel wiedzy o kulturze
Szymańska Anna – nauczyciel języka angielskiego
Walas Piotr – trener piłki nożnej
Walasek Beata – nauczyciel przedmiotów zawodowych informatycznych
Zajkowska Olga – nauczyciel języka angielskiego
Zaremba Mirosław – nauczyciel przedmiotów zawodowych informatycznych
Ziental Beata – nauczyciel wspomagający
Ziental Monika – nauczyciel języka polskiego, biblioteka

Przekierowanie na stronÄ™ Facebook