Kadra

Dyrektor Szkoły

mgr Beata Doroś – Woźniak

Wicedyrektor

mgr Izabela Sikora

Kierownik Kształcenia Praktycznego

mgr Jacek Dylor

Bednarska Inga – nauczyciel języka angielskiego
Berliński Robert – nauczyciel przedmiotów zawodowych informatycznych
Brzezicki Zbigniew – nauczyciel edukacji dla bezpieczeństwa
Chmielewski Ernest – nauczyciel przedmiotów zawodowych informatycznych
Cudak Martyna – nauczyciel wychowania fizycznego
Dąbrowska Elżbieta – Chemia
Doroś – Woźniak Beata – nauczyciel języka polskiego
Dylor Jacek – nauczyciel przedmiotów zawodowych informatycznych
Galant Daria – nauczyciel języka polskiego
Gąsiorowska Julita – nauczyciel języka angielskiego
Góralska Jagoda – nauczyciel języka polskiego
Grabiński Grzegorz – nauczyciel języka polskiego
Gruszczyńska Ewa – nauczyciel wychowania fizycznego
Gryza Adrian – nauczyciel matematyki
Kaniasty Sławomir – nauczyciel historii
Karpińska Alicja – nauczyciel języka angielskiego
Kołakowski Marek – nauczyciel przedmiotów zawodowych informatycznych
Koperska Agnieszka – nauczyciel matematyki
Kostrzewski Sławomir – nauczyciel przedmiotów zawodowych informatycznych
Kowalczyk Katarzyna – pedagog szkolny
Kucko – Zajączkowska Karolina – nauczyciel religii, podstaw przedsiębiorczości
Kwaśkiewicz Andrzej – nauczyciel wychowania fizycznego
Matusiak Marcin – nauczyciel przedmiotów bezpieczeństwa i higieny pracy
Mikulska Sylwia – nauczyciel podstaw przedsiębiorczości
Napora Edyta – nauczyciel geografii
Papierska Ewelina – nauczyciel języka niemieckiego
Pawlik Grażyna – nauczyciel historii
Pietrzak Regina – nauczyciel chemii
Piotrowski Leszek – nauczyciel fizyki
Praczyk – Bystrzycka Ewelina – nauczyciel biologi i chemii
Pruszyńska Regina – nauczyciel matematyki
Przygodzki Paweł – nauczyciel wychowania fizycznego, trener piłkarzy
Radzki Stanisław – nauczyciel przedmiotów zawodowych energetycznych
Rogal Rafał – nauczyciel przedmiotów zawodowych informatycznych
Różańska Jola – nauczyciel przedmiotów zawodowych informatycznych
Rybicki Tomasz – nauczyciel fizyki
Sarnecka Anna  – nauczyciel języka angielskiego
Sawicka Semik – Dorota – nauczyciel języka angielskiego
Siedlanowska Olga – nauczyciel wychowania fizycznego
Sikora Izabela – nauczyciel języka polskiego
Skrzecz Anna – nauczyciel języka rosyjskiego
Sosnowska Jolanta – nauczyciel języka niemieckiego
Sowińska Iwona – nauczyciel języka rosyjskiego
Stacharska Anna – nauczyciel matematyki
Suwała Jacek – nauczyciel wiedzy o kulturze
Świerżewski Józef – nauczyciel przedmiotów zawodowych energetycznych
Szymańska Anna – nauczyciel języka angielskiego
Walas Piotr – trener piłki nożnej
Walasek Beata – nauczyciel przedmiotów zawodowych informatycznych
Zajkowska Olga – nauczyciel języka angielskiego
Zaremba Mirosław – nauczyciel przedmiotów zawodowych informatycznych
Ziental Monika – nauczyciel języka polskiego, biblioteka