Galeria
Partnerzy

PGNiG

Studio Format

Academy CISCO

CISCO

Księgarnia Omnibus

ksiegarnia logo

XI TEATRALIA
Młodzieżowy Konkurs Talentów

21 marca w ZS40 odbył się XI Młodzieżowy Konkurs Talentów – Teatralia 2014.

W tym roku gimnazjaliści i licealiści rywalizowali w czterech kategoriach: taniec zespołowy, taniec indywidualny, piosenka polska i obcojęzyczna oraz tradycyjnie – spektakl teatralny.

W artystycznej rywalizacji wzięli udział uczniowie z Zespołu Szkół nr 106 w Warszawie, z Zespołu Szkół nr 112 oraz Zespołu Szkół 113, nie zawiedli nas wieloletni uczestnicy konkursu – licealiści z Liceum Ogólnokształcącego im. Bolesława Prusa. Po raz kolejny swoje talenty zaprezentowali też uczniowie z Gimnazjum Miejskiego w Zielonce. Jedna z wokalistek przyjechała z odległej Rokitnicy.

Naszą szkołę reprezentowali Kamil Malinowski – kategoria taniec zespołowy oraz Daria Jakubowska – rywalizująca w kategorii piosenka obcojęzyczna.

Młodzi uczestnicy zachwycili profesjonalizmem, zobaczyliśmy i usłyszeliśmy wiele świetnych interpretacji tanecznych i wokalnych. W spektaklach teatralnych swój talent ujawnili młodzi aktorzy, reżyserzy i scenografowie.

Wśród wokalistów najlepsza okazała się Hanna Markiewicz wykonująca piosenkę Adele- Skayfall oraz Czesława Niemena- Dziwny jest ten świat.

Pierwsze miejsce w kategorii spektakl teatralny zajął Teatr -W piątek wieczorem z XXXV Liceum Ogólnokształcącego im. Bolesława Prusa w Warszawie wystawiający spektakl według Sławomira Mrożka -„Jeleń”.

Za najlepszą tancerkę indywidualną uznano Darię Huzar z Zespołu Szkół nr 113.

W kategorii taniec zespołowy zwyciężyły Dominika Stachowicz i Oliwia Kaczmarczyk również z Zespołu Szkół nr 113.

Nasz Kamil ( wraz z młodszym kolegą) zajął II miejsce w kategorii taniec zespołowy. Gratulujemy!

Wszystkim uczestnikom i ich opiekunom dziękujemy serdecznie za udział w naszym konkursie.

[ngg_images gallery_ids="2" exclusions="4,6" display_type="photocrati-nextgen_basic_thumbnails"]
[video width="448" height="235" mp4="http://zs40.pl/wp-content/uploads/2014/03/Mój-film.mp4"][/video]