Zespół Szkół Nr 40 tegoroczną studniówkę spędziło w Okuniewie, w hotelu Willa Zagórze dnia 17.01.2014 r.

Bal rozpoczęliśmy przemówieniem reprezentantów młodzieży, którzy podziękowali nauczycielom i rodzicom za dotychczasową opiekę, naukę i życzliwość. Całą imprezę prowadziła Karolina Górska z klasy IIIa XX Liceum Ogólnokształcącego i Mateusz Komar z klasy 4TO Technikum Mechanicznego nr 5.

Po krótkim przemówieniu Pani Dyrektor Beaty Doroś-Woźniak, usłyszeliśmy dobrze nam znane słowa: „Poloneza czas zacząć”. I…ruszyliśmy pięknym tanecznym korowodem, do którego przygotowywaliśmy się tygodniami pod czujnym okiem pani Ewy Gruszczyńskiej.

Gdy już skończyliśmy część oficjalną, przystąpiliśmy do świetnej zabawy, która trwała do białego rana. To był wieczór, kiedy wszystkie klasy maturalne bawiły się wspólnie wraz z nauczycielami.

Chłopcy z klasy IIIa liceum i 4TO technikum dali pokaz swoich wybitnych umiejętności, tańcząc do muzyki z baletu „Jezioro Łabędzie”, natomiast Kamil Malinowski – uczeń z klasy 4TA, zaprezentował nam swoje zdolności w tańcu nowoczesnym.

O północy odbył się konkurs – wybieraliśmy królową i króla balu. Jury, w skład którego weszli wszyscy wychowawcy i pani dyrektor, oczarowane zostało wdziękiem i umiejętnościami tanecznymi Anieli Juszkiewicz z klasy IIIa liceum i Mateusza Lewandowskiego z klasy 4TO technikum. Później królowa i król balu wybierali najlepszą parę spośród jurorów, którzy tańczyli walca do muzyki z filmu „Noce i Dnie”.

Zwycięska para to pani Izabela Sikora, nauczycielka języka angielskiego oraz pan Dariusz Mastalerz uczący informatyki.

Wszyscy bawiliśmy się doskonale do godz. 5.00.

Serdecznie dziękujemy Oliwi Orszulak z klasy IIIa i jej Mamie, które pomogły nam znaleźć świetne miejsce na zabawę i dopilnowały, by była to studniówka naszych marzeń.

studniówka studniowka

DSC03617 DSC03631

DSC03637 DSC03619

DSC03611 DSC03594