Galeria
Partnerzy

PGNiG

Studio Format

Academy CISCO

CISCO

Księgarnia Omnibus

ksiegarnia logo

W dniach 6,7 i 8 marca br. odbył się w Pałacu  Kultury i Nauki  XXI Międzynarodowy Salon Edukacyjny PERSPEKTYWY 2014.

Przez trzy dni gimnazjaliści klas III  oraz ich rodzice mogli porozmawiać z nauczycielami i uczniami szkół ponadgimnazjalnych na temat kierunków kształcenia, wymaganiach czy warunkach rekrutacji, ale także o dodatkowych zajęciach i atmosferze panującej w szkole.  Jak co roku zainteresowanie Salonem Edukacyjnym było bardzo duże.

Tradycyjnie Zespół Szkół nr 40 prezentował w czasie targów edukacyjnych ofertę dwóch szkół: Technikum Mechanicznego nr 5 i XX Liceum Ogólnokształcącego.

Poświęciliśmy czas każdemu gimnazjaliście, który odwiedził nasze stoisko. Mówiliśmy o zajęciach obowiązkowych, ofercie zajęć pozalekcyjnych, kołach zainteresowań oraz wielu innych szkolnych atrakcjach. Uczestnicy targów mogli także zapoznać się ze specjalną ekspozycją szkoły. Nasze stanowisko wzbudziło duże zainteresowanie. Ponadto gimnazjaliści otrzymywali ulotki informacyjne i gadżety sponsorowane przez współpracującą z nami firmą PGNiG TERMIKA. Dekorację naszego stoiska stanowiły zdjęcia z zajęć szkolnych i praktyk uczniowskich oraz roll up, zaprojektowany przez Piotra Gołębiewskiego z klasy 4 To.

Za pomoc w dekoracji stoiska dziękujemy także firmie Studio Format z Łomianek.

Zespół Szkół Nr 40Zespół Szkół Nr 401897703_234968653357012_1961718368_n

 Zespół Szkół Nr 40Zespół Szkół Nr 40