Galeria

Partnerzy

PGNiG

Studio Format

Academy CISCO

CISCO

Księgarnia Omnibus

ksiegarnia logo

Miesięczne Archiwa: Grudzień 2014

W dniu 18 grudnia 2014 roku w naszej szkole odbyły się jasełka, które zostały przygotowane przez klasy 1te, 2te, 3te i 3a. Spektakl został podzielony na dwie części, w pierwszej została przedstawiona historia Świętej Rodziny, która zostaje wyrzucona przez komornika z własnego domu i znajduje schronienie w starej, lichej szopie. Akcja części drugiej toczyła się w Karczmie u Gawła, gdzie spotkali się pasterze i królowie, a na końcu do gości gospody dołączyła Maryja, Józef i Dzieciątko. Na zakończenie wspólnie odśpiewano kilka kolęd. Czytaj więcej

5 grudnia 2014 roku w Zespole Szkół nr 40 odbył się kiermasz ciast. Każda klasa przygotowała jedno ciasto, które później zostały podzielone i sprzedawane na kiermaszu przygotowanym przez przedstawicieli klasy 3a. Zysk ze sprzedaży słodkości został przekazany na Dom Małego Dziecka, którym szkoła opiekuje się od wielu lat.

Dziękujemy wszystkim, którzy zakupili słodkości, a co za tym idzie wspomogli Dom Małego Dziecka Czytaj więcej

5 grudnia 2014 roku w naszej szkole odbył się Szkolny Turniej Tenisa Stołowego. W pierwszym etapie  rozgrywek zostali wyłonieni mistrzowie klas na poszczególnych  poziomach.

Po zaciekłej rywalizacji:

  • Mistrzem Klas Pierwszych został uczeń klasy 1Te Adam Biliński,
  • Mistrzem Klas Trzecich został uczeń klasy 3a Jakub Majewski,
  • Mistrzem Klas Czwartych został uczeń klasy 4Te Damian Michalak.

Tytuł Mistrza Szkoły i główny pucha zdobył  Jakub Majewski uczeń klasy 3a. Czytaj więcej

5 grudnia 2014 uczniowie naszej szkoły w czapkach Mikołaja  wyruszyli na praskie ulice aby mieszkańcom dzielnicy złożyć  życzenia z okazji  Świąt Bożego Narodzenia. Każdy napotkany mieszkaniec otrzymał kartkę z życzeniami i cukierek. Czytaj więcej

NASZA SZKOŁA JUŻ PO RAZ DRUGI BIERZE UDZIAŁ W POMOCY W ORGANIZACJI WIGILII DLA UBOGICH

PROSIMY ABY KAŻDA KLASA PRZYGOTOWAŁA NIEWIELKĄ PACZKĘ ZŁOŻONĄ Z RZECZY,KTÓRE BĘDĄ PRZEZNACZONE NA PREZENT

W tym roku najbardziej przydadzą się:

W dniu 27 listopada 2014 w naszej szkole odbył się konkurs o patronie szkoły. Konkurs był skierowany do klas pierwszych i polegał na rywalizacji klasowej w odpowiadaniu na pytania dotyczące życia i działalności Stefana Starzyńskiego. Po zaciekłej walce wygrała klasa 1Ti w składzie Karina Bońska i Dawid Krasnodębski. Drugie miejsce ze stratą tylko jednego punktu zajęła klasa 1Te w składzie Adrian Kotwiński, Jakub Jabłoński i Hubert Krystosik.

Gratulujemy klasie 1Ti, a zwłaszcza jej przedstawicielom. Czytaj więcej