Galeria

Partnerzy

PGNiG

Studio Format

Academy CISCO

CISCO

Księgarnia Omnibus

ksiegarnia logo

DYREKTOR

mgr Beata Doroś – Woźniak

WICEDYREKTOR

mgr Izabela Sikora

Kierownik Kształcenia Praktycznego

                                                           mgr Jacek Dylor

WYCHOWAWCY KLAS

KLASA 1A –  LICEUM –  KLASA MEDIALNA – SŁAWOMIR KANIASTY

KLASA 1B –  LICEUM –  PROFIL SPORTOWY  – EWELINA PRACZYK – BYSTRSZYCKA

KLASA 1TI – TECHNIK INFORMATYK – KAROLINA KUCKO–ZAJĄCZKOWSKA

KLASA 1TO – INFORMATYK/ELEKTRYK – IZABELA SIKORA 

KLASA 2A –  LICEUM – PROFIL SPORTOWY  – MONIKA ZIENTAL

KLASA 2TI – TECHNIK INFORMATYK – JACEK DYLOR

KLASA 2T0 – ENERGETYK/ELEKTRYK – OLGA ZAJKOWSKA

KLASA 3A – LICEUM – PROFIL SPORTOWY – IZABELA SIKORA

KLASA 3TI – TECHNIK INFORMATYK – KATARZYNA KOWALCZYK

KLASA 3TO – ENERGETYK/ELEKTRYK – PAWEŁ PRZYGODZKI

KLASA 4TI – TECHNIK INFORMATYK – AGNIESZKA KOPERSKA

KLASA 4TI –TECHNIK INFORMATYK/TECHNIK ENERGETYK – MONIKA ZIENTAL

 

NAUCZYCIELE

mgr Bednarz Sebastian – język angielski

mgr Brzezicki Zbigniew – edukacja do bezpieczeństwa

mgr Doroś Woźniak Beata – język polski

mgr Dylor Jacek – przedmioty zawodowe informatyczne

mgr Gąsiorek Julita – język angielski

mgr Grabiński Grzegorz – język polski

mgr Gruszczyńska Ewa – wychowanie fizyczne

mgr Kaniasty Sławomir – historia, wiedza o społeczeństwie

mgr Koperska Agnieszka – matematyka

mgr Kowalczyk Katarzyna – psycholog szkolny

mgr Kucko – Zajączkowska Karolina – religia, podstawy przedsiębiorczości

mgr Maleszewska Olga – wychowanie fizyczne

mgr Mikulska Sylwia – matematyka

mgr Napora Edyta – geografia, wiedza o społeczeństwie

mgr Otłowski Jarosław – piłka nożna – trener

mgr Pawlik Grażyna – historia, wiedza o społeczeństwie

mgr Piotrowski Leszek – fizyka

mgr Praczyk-Bystrzycka Ewelina – biologia, chemia

mgr Pruszyńska Regina – matematyka

mgr Przygodzki Paweł – wychowanie fizyczne, piłka nożna – trener

mgr Puszcz Urszula –  pływanie 

mgr Radzki Stanisław – przedmioty zawodowe energetyczne, fizyka

mgr Różańska Jolanta – przedmioty zawodowe informatyczne

mgr Sadowiec Aleksandra – matematyka

mgr Rybicki Tomasz – fizyka, przedmioty zawodowe elektryczne

mgr Sadowiec Aleksandra – metematyka

mgr Sakowski Marcin – przedmioty zawodowe informatyczne

mgr Sikora Izabela – język polski

mgr Seredyński Łukasz Paweł – wychowanie fizyczne

mgr Sosnowska Jolanta – język niemiecki

mgr Sowińska Iwona – język rosyjski

mgr Suwała Jacek – wiedza o kulturze

mgr Szumska Magdalena – język angielski

mgr Świerżewski Józef – przedmioty zawodowe energetyczne i elektryczne

mgr Walas Piotr – piłka nożna – trener

mgr Walasek Beata – geografia, przedmioty zawodowe informatyczne

mgr Własienko Luiza – chemia, bilogia

mgr Zajowska Olga – język angielski

mgr Zaremba Mirosław – przedmioty zawodowe informatyczne

mgr Ziental Monika – język polski