Galeria

Partnerzy

PGNiG

Studio Format

Academy CISCO

CISCO

Księgarnia Omnibus

ksiegarnia logo

DYREKTOR

mgr Beata Doroś – Woźniak

Kierownik Kształcenia Praktycznego

mgr Izabela Sikora

WYCHOWAWCY KLAS

KLASA 1A –  LICEUM – PROFIL SPORTOWY  – MONIKA ZIENTAL

KLASA 1TI – TECHNIK INFORMATYK – JACEK DYLOR

KLASA 1TO – INFORMATYK/ELEKTRYK – OLGA ZAJKOWSKA

KLASA 2A –  LICEUM – PROFIL SPORTOWY  – IZABELA SIKORA

KLASA 2TI – TECHNIK INFORMATYK – KATARZYNA KOWALCZYK

KLASA 2T0 – ENERGETYK/ELEKTRYK – PAWEŁ PRZYGODZKI

KLASA 3TI – TECHNIK INFORMATYK – AGNIESZKA KOPERSKA

KLASA 3TO – ENERGETYK/ELEKTRYK – MONIKA ZIENTAL

KLASA 4TE – ENERGETYK/ELEKTRYK – IZABELA SIKORA

KLASA 4TI –TECHNIK INFORMATYK – MIROSŁAW ZAREMBA

 

NAUCZYCIELE

mgr Bednarz Sebastian – język angielski

mgr Brzezicki Zbigniew – edukacja do bezpieczeństwa

mgr Dąbrowska Elżbieta – chemia

mgr Doroś Woźniak Beata – język polski

mgr Dylor Jacek – przedmioty zawodowe informatyczne

mgr Dróżdż Krystyna – wiedza o kulturze

mgr Gruszczyńska Ewa – wychowanie fizyczne

mgr Koperska Agnieszka – matematyka

mgr Kowalczyk Katarzyna – psycholog szkolny

mgr Kuzioła Monika – język angielski zawodowy

mgr Mikulska Sylwia – podstawy przedsiębiorczości

mgr Malewska Magdalena – fitness

mgr Napora Edyta – geografia, wiedza o społeczeństwie

mgr Orłowski Jarosław – piłka nożna – trener

mgr Pawlik Grażyna – historia, wiedza o społeczeństwie

mgr Piotrowski Leszek – fizyka

mgr Praczyk-Bystrzycka Ewelina – biologia

mgr Pruszyńska Regina – matematyka

mgr Przygodzki Paweł – wychowanie fizyczne, piłka nożna – trener

mgr Puszcz Urszula –  pływanie 

mgr Radzki Stanisław – przedmioty zawodowe energetyczne, fizyka

mgr Różańska Jolanta – przedmioty zawodowe informatyczne

mgr Sadowiec Aleksandra – matematyka

mgr Sadło Jarosław – przedmioty zawodowe informatyczne

mgr Sikora Izabela – język polski, język angielski

mgr Sosnowska Jolanta – język niemiecki

mgr Sowińska Iwona – język rosyjski

mgr Szewczyk Justyna – język angielski

mgr Świerżewski Józef – przedmioty zawodowe energetyczne i elektryczne

ks. Tondera Grzegorz – – religia

mgr Walas Piotr – piłka nożna – trener

mgr Zajowska Olga – język angielski

mgr Zaremba Mirosław – przedmioty zawodowe informatyczne

mgr Ziental Monika – język polski